خرید پستی شلنگ جادویی Pocket Hose | buy internet postal _ خرید اینترنتی پستی
بستن و مشاهده سایت
نمایش منو

تک شاپ

2

شما 1 محصول در سبد خرید خود دارید

مشاهده تمامی محصولات خالی کردن ثبت نهایی

شلنگ جادویی Pocket Hose

شلنگ یکی از ضروری ترین لوازم برای باغبانی ، نظافت و بسیاری از کارهای دیگه است. کار شلنگ پر کردن فاصله بین شما تا شیر آب و کمک به انتقال آب تا محل مورد نظر است ولی نکات خاصی در رابطه با خرید شلنگ وجود دارد.

مهم ترین مسئله ای که در مورد خرید شلنگ وجود دارد ، توجه به کیفیت آن است. محصول مورد نظر باید یک استاندارد کیفیتی داشته باشد که در کشیدن ها و جمع و باز کردن ها دچار پارگی نشود. البته مشکلات شلنگ معمولی به همینجا ختم نمیشود! شما اگر سابقه شستشو یا آبیاری با استفاده از شلنگ را داشته باشید ، میدانید که مشکلاتی از جمله متصل نشدن راحت به شیر های آب مختلف و از آن مهم تر مشکل باز و مجددا جمع کردن آن و فضای زیادی که اشغال میکند وجود دارد.

اما این محصول که با نام تجاری Pocket Hose عرضه شده ، تمامی این مشکلات را برطرف میکند. معنای اسم این محصول به فارسی شلنگ جیبی میشود که واقعا در جیب جا میشود ولی زمانی که آن را کامل باز کنید طول آن تا7/5 متر هم میرسد! این محصول علاوه بر کیفیت بالایی که دارد ، دارای یک سری مخصوص است که اتصال به هر منبع آبی را میسر میسازد. 

ابعاد این محصول در حالت جمع شده فقط 20 در 8 سانتیمتر است ولی با باز شدن تا 7/5 متر میرسد و وزن آن هم تنها 500 گرم است. این شلنگ دو لایه نانو میباشد که باعث بالا رفتن استحکام آن میشود و اتصالات ابتدا و انتهای آن از بهترین نوع پلاستیک فشرده ساخته شده که امکان متصل شدن آن به هر شیر آبی را میسر میکند.

قیمت این محصول 130000 تومان میباشد