خرید پستی حبوبات شور ci1 | buy internet postal _ خرید اینترنتی پستی
بستن و مشاهده سایت
نمایش منو

تک شاپ

2

شما 1 محصول در سبد خرید خود دارید

مشاهده تمامی محصولات خالی کردن ثبت نهایی

حبوبات شور ci1

قطعا پیش امده که در آشپزی ها،شتشوی سبزیجات و حبوبات و برنج با آبکش های معمولی دچار مشکل میشویم. با مشکلاتی ازجمله بیرون ریختن حبوبات و سبزیجات و برنج و... و یا خوب شسته نشدن آنها و همچنین عدم آبگیری مناسب حبوبات و سبزیجات و برنج داخل ظروف آبکش معمولی درگیر هستیم. اکنون این ظرف آبکش با طراحی مدرن و خاص خود دوکاره می باشد.

درواقع طراحی بی نظیر این ظرف به گونه ایست که در وسط ظرف زاویه ای قرار گرفته که مانع از بیرون ریختن سبزیجات و حبوبات و برنج و... می‌شود و همچنین به این علت به این آبکش خاص دوکاره گفته میشود چراکه یک طرف سر آن کاسه مانند است و شما میتوانید هرآنچه که مدنظرتان است به طور کامل شستشو دهید و در طرف دیگر سر آن سوراخ های آبکشی قرار گرفته است که به راحتی میتوانید با مایل کردن این ظرف خاص سبزیجات و حبوبات و برنج و ... را پس از شستشو از طرف سر کاسه مانند آن به سر آبکشی این ظرف منتقل کنید بدون ذره ای بیرون ریختگی و یا عدم آبگیری. در واقع دوسر این ظرف خاص و دوکاره در دوطرف زاویه ای که دروسط این ظرف قراره گرفته است جای دارند و کارایی این زاویه راحت به دست گرفتن ظرف،درست ایستادن ظرف(درهرطرف دلخواه) و آبگیری مناسب می باشد.

همچنین ایستادن این ظرف به گونه ای است که پایه ترمز دار آن مانع از هرگونه حرکتی میشود. ویژگی های محصول: جنس:پلاستیک ابعاد:۲۸در۲۲ با ارتفاع ۱۱سانتی‌متر دارای پایه ترمز دار با تهیه این ظرف دیگر نگران شستشو و خشک کردن و ابکشی حبوبات و سبزیجات و برنج و... خود نباشید و دیگر دچار مشکلات متعدد ظروف معمولی نخواهید بود. بهترین انتخاب برای بهینه کار کردن و صرف جویی در زمان و انرژی می باشد.

 

قیمت این محصول45000تومان